top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme nasıl yapılıyor?

1ca398_2fa9080c57ca409ab20001b25693af0a_mv2.jpg

Sitemizden Havale/EFT/FAST ya da Bitcoin gibi sanal para birimleri ile ödeme almaktayız. (Kredi kartı ve kapıda ödeme yöntemleri şu an için kullanılamamaktadır.) Ödeme talimatları sipariş sonrasında "Siparişinizi aldık" maili içerisinde size iletilmektedir. Ödemeniz gerçekleştikten sonra, siparişiniz hızlıca kargoya verilir. Kargo takip bilgileri her akşam 19:00-20:00 saatleri arasında mail olarak iletilmektedir. Aynı zamanda sipariş verdiğiniz e-posta adresiyle şifresiz giriş yaparak sitemiz üzerinden Hesabım->Siparişlerim sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

Hangi likitleri tavsiye edersiniz?

1ca398_a14395ff8a74465684f81c618d25b5f8_mv2.jpg

Bu konuda istatistikler ve yorumlar herkes için doğru olmayabilir. Yani; herkesin zevkleri, damak tatları ve keyif aldığı ürünler farklıdır. (Örneğin; bazı müşterilerimiz sadece tütünlü tatları severken, kimisi sadece meyveli likitleri sevebiliyor. Özel durumlarda ise, kimisi tarçın tadını sevmeyebiliyor.) Bu gibi durumlar size özeldir. Bu nedenle en doğru seçimi yine siz yapacaksınız. İçeriklere ve ürün görsellerine bakarak ve inceleyerek sevebileceğinizi düşündüğünüz likitlerden almanız en mantıklı karar olacaktır. İçeriği hoşunuza gideceğinizi düşündüğünüz tüm ürünleri çok seveceğinize eminiz. Ancak yine de özel bir durumunuz yok ise, tüm likitleri genel damak tadına uygun olarak hazırlıyoruz. Bu nedenle tüm ürünlerimizi seveceğinizi düşünüyoruz.

Hangi ürünü tavsiye edersiniz?

advice.gif

Manhattan Likit olarak birinci önceliğimiz her zaman üretimini yaptığımız likitlerimizdir. Diğer ürün gruplarını "orijinal" olarak sitemizde sadece yan ürünler olarak tutmaktayız. Bunun iki nedeni var. Birincisi; likitlerimizden en üst düzeyde performans almanızdır. İkinci sebebi; klon ürünler tehlikeli ve sağlıksız olabilir. Aynı zamanda tat ve perfomans kaybı yaşatır. 

 

Sitemizde satılan likit harici ürünlerin tamamını deneme ya da test etme şansımız yoktur. Bizim uzmanlığımız likitlerimizdir ve diğer (Mod,Kit, Atomizer ve diğer ürün gruplarında) uzman değiliz. Aynı zamanda bu konuda sorumlulukta almamaktayız. Lütfen alacağınız ürünü kendi araştırmanızı yaparak alınız. Biz tüm bilgileri üretici sitesinden tercüme ederek ve görselleştirerek ürün açıklama kısmına yazmaktayız. Ürün ile ilgili bir çok inceleme videosunu da youtube gibi diğer platformanlardan izleyebilirsiniz.

Siparişlerim ne zaman kargolanır?

1ca398_fd8bd89a5a354015baeee2c3ceb52751_mv2.jpg

Günlük yoğunluğa bağlı olarak, Ana sayfada duyurularımız günlük ve gün içinde güncellemekte olup bu duyurulara göre kargoya verilmektedir. Duyurularda belirtilen tarih ve saatten önce sipariş verdiyseniz aynı gün kargoya verilecektir. Takip kodları sipariş esnasında verdiğiniz mail adresinize 19:00-20:00 saatleri arasında otomatik olarak gönderilmektedir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: Ürünler kargoya verildikten sonraki süreç; anlaşmalı kargo firması ile müşteri arasında işlemektedir. Siparişiniz kargoya verilirken teslimat adresiniz üzerinde hiçbir değişiklik yapılmadan çıktısı alınarak, kargo poşetinde ki cep kısmına eklenir. Paketiniz daha sonra kuryeye teslim edilir ve gönderi işlemi bu doğrultuda devam eder. Dağıtım ve tüm teslimat süreci kargo firmasına aittir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Manhattan Likit Siparislerim ne zaman ulasir

Ürünlerin tahmini teslimat süresine seçtiğiniz kargonun web sitesi üzerinden bakabilirsiniz.

Ürünleri gelip sizden alabilir miyim?

Teslimat

Hayır. Ürünlerimizi sadece internet sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Kargo kaynaklı kırık ya da hatalı ürün gelirse ne yapmalıyım?

1ca398_dcfd1a3b8e3a4bd79f171f65e3d6a3a2_mv2.jpg

Özenle hazırlanan paketlememiz sayesinde siparişlerin kırık ulaşma ihtimali yok denecek kadar azdır. Ancak yine de paketinizi açarken küçük bir video kaydı alarak WhatsApp destek üzerinden ilettiğiniz takdirde; kırık ya da hatalı çıkan ürün olursa, talebinize göre ücret iadesi ya da yeni ürün ücretsiz olarak gönderilecektir. Bu nedenle ürünleri kargo görevlisi yanında açmanıza gerek kalmadan keyifle açabilirsiniz.

Likitleri nasıl kullanmamızı önerirsiniz?

1ca398_11e468986e784948ba40daf2aefaf464_mv2.jpg

Manhattan lezzetlerinin benzersiz kalitesinin tadına en üst düzeyde varabilmeniz için önerilen talimatlara buradan ulaşabilirsiniz.

https://www.manhattanlikit.com/talimatlar

Likitleri nasıl saklamamızı önerirsiniz?

1ca398_f3c64d1a37664bfca618517fd76a4d82_mv2_d_1200_1200_s_2.jpg

Likit şişesini her zaman ağzı kapalı bir şekilde, serin, kuru ve karanlık bir yerde saklayınız. Isı, ışık, hava, nem ve sıcaklıktan uzak tutunuz. Likitleri oda sıcaklığında saklayınız. Buzdolabında saklamayınız. Likit içerisindeki aromalar düşük sıcaklıkta kristalleşebilir.

 

Çocukları güvende tutun.

Daima çocukların erişemeyeceği ve göremeyeceği bir yerde saklayın. Ürünlerimizin tamamı çocuk kilitli kapaklarla gönderilir. Ürünleri çocuk kilitli bir dolapta saklayın.

Memnuniyet

1ca398_3fee067f0990498f98d92237df820701_mv2.jpg

Sadece kaliteli bir ürün üretmenin yetmediğini, kaliteli de bir hizmeti almak istediğinizi biliyoruz. Aldığınız hizmetten memnun kalmanız için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Sizin sevginiz ve değerli yorumlarınız bizim daha iyisini yapmamız için tek motive kaynağımız. Sizin için her zaman buradayız ve her zaman yardıma hazırız.

Neden reklam vermiyorsunuz?

1ca398_9f3a7e196543438abdbfa1d801e494fd_mv2.png

Çok satma amaç ve kaygılarımız hiç olmadı. Bizim tek yapmak istediğimiz; kaliteli, güvenilir ve lezzetli likitler üretmek.

Ayrıca en iyi reklamın memnun ayrılan müşteriler olduğuna inanıyoruz :)

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sizi seviyoruz 😊❤️
Manhattan Ekibi.

bottom of page