top of page

Neden Manhattan Likit ?

En sevilen likit markası; Manhattan Likit!


Manhattan likitleri uzun zamandır kullanıcıları tarafından büyük bir memnuniyetle kullanılmakta ve sosyal platformlar üzerinde de en beğenilen likit olmaktadır.

Manhattan likit yüksek kalitesi, saflığı ve doğru PH değerleriyle, boğazda yanma ya da yakma yapmadan oldukça zarif bir içim sunar. Diasetil, aseton ve ağır metal içeren aroma ve içerikler kullanılmaz. Tatmin edici aroma oranlarıyla zamanla oluşacak "buharcı dili" sorununun da önüne geçeriz.


Manhattan Likit

"Manhattan lezzetleri özel bir harmanlanma sürecinden geçerler. Her aromanın eşsiz tadını alabilmeniz için, bazı aromalar kendi arasında harmanlanır. Bu sayede her aromanın tadına varabilmeniz sağlanır. Sadece en kaliteli malzemelerin kullanıldığı Manhattan lezzetleri, yüksek kalitesi sayesinde doyurucu, tok ve ipeksi bir buhar üretir. Aynı zamanda yüksek saflığından gelen pürüzsüz ve berrak bir görünüme sahiptir. "

En yüksek kalite ve saflıktaki ürünleri kullanıyoruz.

Manhattan Likit Merck

Sadece en iyi ve en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Teknik Özellikleri Aroma: The Flavor Apprentice (TFA/TPA) , Capella (CAP), Flavour Art (FA), Flavour Express (FE), Flavorah (FLV), Inawera Flavours, Flavour West (FW)

Tüm aromalar Avrupa Birliği uyumludur. (Diacetly ve acetoin içermeyen aromaların kullanımına özen ve dikkat gösteriyoruz) Sertlik: Merck Assay : ≥ 99.9 % PG: En yüksek kalite ve saflığa sahip Propilen Glikol CAS No: [ 57-55-6] | EC No: [ 200-338-0] Assay: ≥ 99.9 % VG: En yüksek kalite ve saflığa sahip Bitkisel Gliserin CAS No: [ 56-81-5] | EC No: [ 200-289-5] Assay : ≥ 99.9 %

Tüm Şişelerimiz Gıda dolumuna uygun, hijyeniktir.


Tüm Cam şişelerimiz; "Şişecam" logolu olup hijyenik ve elmas parlaklığındadır.

Tüm Pet Şişelerimiz, gıda dolumuna uygun ve hijyeniktir.

Tüm kapaklarımız; bastır aç/kapa özellikli olup çocuk korumalı kilitli kapaktır.

Tüm ürünlerimiz ambalajlı olup ilk açan siz olursunuz.

Tüm etiketlerimiz en yüksek baskı kalitesiyle hazırlanmış olup; Isı, sıvı, sıcaklık gibi tüm dış etkenlere karşı korumalıdır.

Etiketlerimizde "MANHATTAN" logosu kabartmalı olup, diğer kısımlar metalik altın rengindedir.

Her zaman en iyi ve en yüksek kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.

Az sayıda ve uzmanı olduğumuz lezzetleri sunarız.

Manhattan Likit

Yeni bir ürün ortaya çıkarmadan önce uzun süren Ar-ge çalışmaları yaparız. Sınırlı sayıda, orijinal lezzetler üretiriz.Çok satmak değil kaliteli ve güvenilir üretmek temel amacımız.

Çok ürün satmak gibi amaç ve kaygılarımız hiç olmadı. Bizim tek amacımız kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek.Müşteri memnuniyetine ve geri dönüşlere büyük önem veriyoruz.

Manhattan Likit Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Bize destek saatlerinde ulaşabilirsiniz. Memnuniyetinize ve geri dönüşlere büyük önem veriyoruz. Daha iyisini yapmak için sizi dinliyoruz.


Lezzetlerimizi deneyimleyen kullanıcılar tekrar bizi tercih ediyor.

Manhattan Likit Paradise, Manhattan Likit Hawaii Sunrise

Az sayıdaki lezzetlerimizden bir çoğunu beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu nedenle lezzetlerimizi deneyimleyen kullanıcılarımız, bizden tekrar sipariş vermektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Manhattan Ekibi https://manhattandan.com

Comments


bottom of page