top of page

Değerli Müşterilerimiz;
Hafta içi her gün 17:40’a kadar verilen siparişler ve Cumartesi günü 14:30'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Kargo takip bilgileri 19:00-20:00 saatleri arasında mail olarak iletilmektedir.
Kargo Takip ve Sipariş durumu sayfasına git
Hızlandırılmış sitemizi ziyaret edin:
manhattandan.com

Hediye Kartı

00513
₺250.00
Kendinizi ya da sevdiğiniz birini mutlu edin. Farklı zamanlarda, birden fazla siparişte ve tüm ürünlerde kullanılabilir.
Stokta Var
1
Ürün detayları

Bu bir Manhattan Likit hediye kartıdır. Süresizdir. Farklı zamanlarda, birden fazla siparişte ve tüm ürünlerde kullanılabilir. Satın aldıktan sonra nasıl kullanacağınıza dair bir mail alacaksınız. Bu kartı tüm ürünlerimizi satın almak için kullanabilirsiniz.

Hediye kartı kullanım süresi yoktur.

Hediye kartı bakiyesini tek seferde ya da farklı zamanlarda bakiye bitene kadar kullanabilirsiniz.

Bir hediye kartı, tamamen kullanılana kadar birden fazla siparişte kullanılabilir.

Alıcı, ödeme sırasında bir hediye kartı uyguladıktan sonra kalan bakiyeyi görebilir.

Hediye kartı size e-posta olarak iletilecektir. E-postayı ileterek alıcıyla bu hediye kartını paylaşın. Ya da yalnızca kullanım kodu ile mağaza adresini kopyalayın ve bir mesajlaşma uygulaması yoluyla paylaşın.

Müşteriler, sipariş başına birden fazla hediye kartı uygulayamaz. Hediye çeki alışverişlerinde indirim kuponları kullanılamaz. Bir müşteri bir siparişe kupon kodu uygularsa, indirim, hediye kartı hariç siparişteki tüm ürünler için geçerlidir. Bir hediye kartı, başka bir hediye kartı satın almak için kullanılamaz.

Daha sonra almak üzere kaydedin
bottom of page